Vancouver/Victoria, BC March, 2017

Kryon for the Sisterhood gathering in Vancouver/Victoria, BC March, 2017

Witam kochane panie, Jam Jest Kryon ze Służby Magnetycznej. Zwracam się do tych, które tego jeszcze nie słyszały: pragnę abyście to zrozumiały, mój partner się oddala – musi – aby oddać cześć wam, zebranym kobietom. Wcześniej już wspominałyśmy, nie zwracajcie uwagi, na męski ton głosu, [Lee] nie słyszy tego, co mówi, on tego wysłucha później. Przekaz jest dla was. Być może przeszkadza wam słuchać nowin dla kobiet przekazywanych męskim głosem, proszę, niech wam to nie wadzi, posłuchajcie czystej miłości, z której ten przekaz płynie.

Przekazałam wam wiele nowin o Lemurii, prawdopodobnie najwięcej niż ktokolwiek w historii planety. Mówiłam o tym, jak działała początkująca społeczność, Jedyną przyczyną, dla której opowiadamy o tym jest to, abyście mogły to miejsce ponownie w myślach odwiedzić i sobie przypomnieć. Mówiłam o tym, jak ta społeczność się rządziła, jak żyła. Podsuwałam wam sugestie tego, czym się zajmowałyście. Wspominałam nawet pewne detale o tym, jak tam rodziłyście dzieci, jak wyglądało spotkanie ze starszyzną, obchody pewnych świąt, urodziny, ale dzisiejszego wieczora nie będzie nic z tych rzeczy.

Niech dzisiejsze spotkanie będzie wakacjami od historii. Zamiast historii, pragnę abyście skupiły się i poczuły miłość jaką do was żywię. Oddajcie cześć zebranym tutaj kobietom. Gdybym mogła w tej chwili pomachać jakąś czarodziejską różdżką świadomości nad każdą zebraną tutaj kobietą, to byłaby to różdżka sygnalizująca waszemu DNA, wagę tego, kim jesteście, wagę projektu tego, kim jesteście.

Pragnę wam powiedzieć o projekcie, dlaczego w ogóle istnieje podział na płcie. Ten przekaz płynie prosto ze Źródła Stwórczego. Podział na płcie wcale nie jest związany z prokreacją. Prokreacja to „efekt uboczny”. Podział na płcie jest przede wszystkim zaprojektowany w celu komunikacji z Duchem. Kochane, mężczyźni zostali zaprojektowani aby stawiać czoła tygrysowi bengalskiemu, aby bronić was i waszych dzieci, aby przynosić do domu jedzenie. Ich większe i silniejsze ciała są stworzone do obrony, oni potrafią w środku nocy usłyszeć pewne dźwięki, aby zapewnić wam i dzieciom bezpieczeństwo. Taki jest cel projektu podziału na płcie.

Płeć żeńska jest specjalnie zaprojektowana jako dawczyni życia posiadająca jednocześnie mądrość i wiedzę jak tym życiem się zaopiekować oraz aby posiadała łagodność i intuicję oraz piękno – wszystko co mężczyzna niekoniecznie posiada, bądź co nie od razu potrafi rozpoznać w sobie – jako ta, na której następnie spoczywa zadanie doprowadzenia wszystkich do Ducha. Taki gościniec wam wytyczono. Na tym polega ten projekt. Oto piękno płci żeńskiej. Tak właśnie wyglądał pierwotny zamysł projektu podziału na płcie.

Według tego projektu mężczyzna, który ma chronić przed tygrysem bengalskim, liczy na kobiecą intuicję i wcale nie stara się z nią konkurować, bo rozumie na czym ten podział polega. W obecnych czasach projekt podzału na płcie posiada to samo znaczenie, co w czasach Lemurii. Ile z was rozumie zamysł tego projektu i jest go świadoma? Tutaj i teraz, ile z was widzi siebie we współczesnym społeczeństwie jako przewodniczki? Może się wam wydawać, że obecnie nie odgrywacie takiej roli ani w krajach, w których mieszkacie, ani w pracy. Być może wcale nie czujecie własnej mocy, ale doprawdy mówię wam że właśnie tak zostałyście zaprojektowane. I to się nie zmieniło.

Ten króciutki przekaz mówi: Kochane panie, kochane kobiety stąpające po tej planecie to nie jest przekaz o tym, kim byłyście, ale o chwili obecnej. Czy potraficie teraz ubrać płaszcz tego projektu? W tym płaszczu jest mądrość i dojrzałość. To nie jest płaszcz, po ubraniu którego pragniesz iść na podbój świata i walczyć przeciw temu, co widzisz. To nie tak. Po wdzianiu tego płaszcza boskość projektu zaczyna się przez was przejawiać, wasza mądrość zaczyna być odczuwalna. Dzięki niemu wiecie co powiedzieć, a wszyscy wokół czują w was energię matki, nawet jeśli nie jesteście matkami. Oni tę energię czują, bo na tym właśnie polega ten projekt. Pragnę wam powiedzieć, że jeśli na tym polega zamysł projektu podziału na płcie, to dlaczego nie przyjąć go do siebie? Idąc dalej, użyjcie przenośni o świątyni. [przekaz Kryona z Abydos, podczas wycieczki po Egipcie, 2017. przyp. tłum.]

Pragnę, aby każda z was stworzyła sobie własną świątynię w oparciu o projekt, który wciąż jest aktualny. On jest taki doskonały. Być może siedzicie teraz w kręgu nie wiedząc, zastanawiając się, co będziecie robić w dalszej części waszego spotkania. Niech wszystko, co od tego momentu będziecie na tym spotkaniu robiły będzie oddaniem czci temu projektowi. Kiedy w ten sposób rozpoczniecie, objawi się wam jego mądrość, dojrzałość i przeznaczenie.

Tak czyniąc, wyniesiecie się poza oryginalny zamysł niego i same coś dodacie. Jest rok 2017 – wydobywacie z Akaszy swoją wlasną starożytną historię. Wcale nie musicie tego robić często, ani z trudem, bo ta historia jest w was wbudowana, ona wciąż tam tkwi. Jak się do tego wszystkiego odnosicie? Czy ten stosunek się zmieni po opuszczeniu sali? Czy rozpoznacie i podejmiecie coś, z czym się urodziłyście w stopniu, w jakim to jest w was wrodzone? Oto prawdziwy cel waszego spotkania. Czy to się w was rozrośnie? Celem spotkania jest ulepszenie i ewolucja projektu szamaństwa.

To wy pierwsze spośród płci kontaktujecie się ze Stwórcą! Czy ta umiejętność się zatraciła? Oczywiście. Czy ona powróci? Cóż, to zależy od tych, które podejmują ten projekt, ale jesteście wy, kochane panie, zrównacie sobie cały świat nie siłą, lecz miłością; wasza wewnętrzna świątynia – jej mądrość – będzie widoczna, będzie widoczna. Obiecuję wam. Mistrzostwo/Synostwo Boże jest bardzo pociągające. Bardzo pociągające. Oto kim jesteście. Pragnę, abyście dzisiejszego wieczora posiadły swą wewnętrzną świątynię. Idźcie przez życie jako szamanki, którymi jesteście prawdziwie. Zastanówcie się nad projektem podziału na płcie, on się nie zmienił. W dalszym ciągu jesteście tymi samymi kobietami, którymi byłyście wtedy. Na dzisjaj wystarczy.

I tak jest.

Kryon