Dallas, TX 11.30. 2019

Witam kochane panie! Jam Jest Kryon ze Służby Magnetycznej. Mój partner się oddala. Gdyby w tej chwili istniała jakaś droga, jakiś sposób, dzięki któremu nagle mogłabym przemówić żeńskim głosem, poczułybyście się jeszcze bardziej wygodnie. Gdyby istniał jakiś magiczny sposób na przekazanie wam poprzez struny głosowe mego partnera dźwięk głosu lemuryjskiej matki, to od razu wam powiem, że wtedy wiele z was by obezwładniło ze zdumienia. Od razu byście sobie ten głos przypomniały. Jest on jedyny i niepowtarzalny, nie da się go porównać z niczym innym. Pamięć brzmienia tego głosu wygrawerowana jest w Akaszy tych, którzy go słyszeli, włącznie z samą Mele’ha.

Jednakże, coś takiego nie byłoby fair, gdyż każda z was posiada wolny wybór, wobec odniesienia się do tego wspomnienia. Przede mną siedzi doprawdy elegancka grupa pań. Po drugiej stronie zasłony podział na płcie nie istnieje. Nie przemawiam do was teraz jako istota posiadająca określoną płeć. Jak już wcześniej o tym wspominałam, za każdym razem, kiedy przemawiam do grupy kobiet, zupełnie się oddalam od męskości mego partnera. Niniejszy przekaz jest na razie tylko dla pań i nie chcę, żeby Lee go teraz słyszał. On go sobie wysłucha później, wraz z innymi.

Zebrana przede mną grupa jest elegancka. Gwoli przypomnienia, zawartość waszej Akaszy jest zdumiewająca. Znajdują się tam podstawowe, zasadnicze informacje od Gwiezdnych Matek. Jak wam się wydaje, ile z was faktycznie żyło w tych tak bardzo odległych czasach na Lemurii jako kobiety, tylko po to, aby zatoczyć pełen krąg i ponownie urodzić się w tych czasach, jako kobieta, oraz znaleźć się – niemalże przypadkowo – właśnie na tym spotkaniu? To się zdarza nieczęsto, ale wszystkie z was jesteście Lemuriankami. Każda z was. Tylko od was zależy, czy to w sobie rozpoznacie, czy nie. Na tym właśnie polega zasada wolnego wyboru.

Możecie tutaj przesiedzieć cały wieczór, wziąć udział we wszystkich ćwiczeniach i wysłuchać przekazanych wam informacji, które będą dziś szczególnie ezoteryczne i nic z tych rzeczy możecie nie odczuć, ani się w nich odnaleźć, pomimo tego, że żyłyście na Lemurii. Zapytacie się teraz: „Dlaczego tak jest, że nie potrafię tego ogarnąć, jak to czyni tak wiele innych kobiet? Dlaczego nie mogę tego ogarnąć tak, jak się tego ode mnie oczekuje?” Odpowiedź na te pytania jest bardzo oczywista: Dzieje się tak, bowiem zostałyście tak od urodzenia zaprogramowane.

Zaprogramowano w was jak myśleć o samej sobie, kim wam się wydaje, że jesteście. Zaprogramowano wam poziom posiadanej wiedzy, kim powinnyście być; aż tu nagle, w czasach panującej na Ziemi Nowej Energii, dowiadujecie się, że istnieją całkowicie inne wymiary, o istnieniu których nikt wam dotąd nic nie mówił. Są to wymiary tego, kim jesteście. Związane jest to z czymś jeszcze, o czym pragnę z wami teraz porozmawiać. Zwracam się teraz do was, kochane panie, bowiem musicie się o tym dowiedzieć. Musicie się dowiedzieć, co się teraz dzieje na Ziemi, a co wywiera na was bezpośredni wpływ. Chciałabym o tym wam zaśpiewać, bowiem to jest naprawdę aż tak ważne. Jest to naprawdę piękne. Nawet sama Mele’ha nie jest całkowicie świadoma tego, co się na Ziemi stało kilka tygodni temu.

Kiedy na Ziemię przybyły Gwiezdne Matki, zanim zaczęły nauczać, częścią tego, co uczyniły najpierw, zanim nastał czas Lemurii, było założenie węzłów i oczek, czyli przygotowanie szkoły. Istnieje 12 węzłów, gdzie nauczano ludzkość i jeden z nich znajduje się na Lemurii [obecne Hawaje]. Jest to węzeł posiadający największą głębię, jednakże pamiętać należy, że istniało jeszcze 11 innych takich miejsc.

Pozornym przeciwieństwem węzłów jest 12 innych miejsc na Ziemi, które noszą nazwę oczek. W przeciągu pewnego czasu ludzkość dopasowała te oczka z węzłami, czyli z tymi miejscam, gdzie nauczały Gwiezdne Matki. Zatem siatka krystaliczna Ziemi posiada 24 takie szeczególne miejsca. W jednych z nich was nauczano, a inne pozostawały nieaktywne.

Przyczyną założenia węzłów i oczek jest ich potencjalna możliwość współpracy z innymi siatkami okalającymi Ziemię, [m.in. magnetyczną i Gai – przyp. tłum.] ale tylko w przypadku, jeśli jako ludzkość wspólnie postanowicie przeżyć poza rok 2012. Powtarzam na wypadek, gdyby to umknęło waszej uwadze: miejsca te miały się włączyć i stać się w pełni aktywne tylko w przypadku, gdyby ludzkość miała dożyć poza rok 2012.

Powód, dlaczego tak jest, może brzmieć bardzo tajemniczo, zatem możecie albo postarać się to zrozumieć, albo pozwoilć, żeby wam to przeleciało nad głowami. Na tym polega zasada wolnego wyboru czy to zrozumieć, czy nie. Miejsca te założyły te same istoty, które was na Lemurii nauczały, zrobiły to celowo, na wypadek, jeśli przeżyjecie poza rok 2012. Dlaczego? Bowiem wtedy ludzkość będzie potrzebowć od Ziemi i jej siatek, ewolucyjnej pomocy.

A wy nie tylko dożyłyście poza rok 2012, ale siedzicie teraz na spotkaniu Kręgu, wskrzeszenie którego było zupełnie nieoczekiwane. Krąg Sióstr Lemuryjskich jest kręgiem przypomnienia szamaństwa, które wam od początku powierzono. Szamaństwo oznacza, że przekazano wam i nauczono podstawowych, zasadniczych informacji. Zasadnicze informacje są doprawdy piękne i bezcenne, a ich całości nie posiada nawet żaden z ludów rdzennych Ziemi. Niektóre z przekazanych im informacji wydają się być zagubione, choć prawdę mówiąc, wcale tak nie jest. Te prawdy żyją wewnątrz każdej z was! Te prawdy żyją wewnątrz każdej z was!

Jak była o tym mowa wcześniej, informacja zawarta w Ziemi, w kapsułach czasu, wcale nie została uwolniona stamtąd od razu, w celu stworzenia czegoś, co jak dotąd nigdy na tej planecie nie istniało. Jako ludzie, wciąż macie te same cechy, ten sam charakter, co jednak podczas aktywacji i dopasowywania kolejnych węzłów i oczek się zmieniło, to to, że ten system właśnie niedawno się włączył! Prawdę mówiąc to się już zaczęło dziać przed nastaniem roku 2012, bowiem już wtedy było nam wiadomo, dokąd zmierzacie. Następnie zaczęliście dopasowywać wszystkie pary węzłów i oczek, dokładną listę których sama wam przekazałam w ciągu ostatnich lat. [Pełna lista w dokumentach grupy Kryon-Polska, przyp. tłum.] Niektóre z nich musiały być dopasowywane od nowa, bowiem energia po roku 2012 tak wielce się odmieniła. Pragnę przez to powiedzieć, że wcześniej nie istniał żaden z góry określony sposób dopasowywania oczek i węzłów siatki krystalicznej. On się dopiero wyłonił po roku 2012.

Oto, co pragnę wam przez to powiedzieć, system oczek i węzłów siatki krystalicznej był aktywny już od końca roku 2012, choć może niezupełnie działał pełną parą. Niezupełnie na całość. Dosłownie kilka dni temu z niedużą grupą siedziałyśmy na szczycie Machu Picchu [podczas wycieczki po Peru, która obyła się w dniach 17-24.11.2019] Machu Picchu to święty region oraz węzeł wspomnianej siatki krystalicznej. Właśnie tam [w piątym przekazie]przekazałam wam przedostatnią dopasowaną parę oczek i węzłów, co automatycznie wskazało także jej ostatnią parę. Innymi słowy tamtego ranka, wszystkie oczka i węzły się uaktywniły!

Co te dopasowane pary mają z wami wspólnego? Dlaczego ta niesłychanie ezoteryczna informacja jest w ogóle ważna? Oto, co mam wam na ten temat do powiedzenia: grupa siedząca wtedy wraz ze mną na węźle Machu Picchu była na mój przekaz tak bardzo dobrze przygotowana, że po jego zakończeniu wybuchła oklaskami! Oni poczuli tę energię, odczuli panujące tam podniecienie, odczuli, jak wszystkie oczka i węzły się uaktywniły. Oni zdali sobie z tego sprawę, że to wszystko to prawda. Była to mieszana grupa ludzi pochodzących z różnych krajów.

Ale ja w tej chwili przemawiam do bardzo eleganckiej grupy Lemurianek! Powiadam wam, że aktywacja wszystkich par węzłów i oczek jest swoistym dla was darem, bowiem kobiety, które tak wiele lat temu was nauczały, których niezapomniane głosy wyryły się w waszej Akaszy, tak samo jak pamięć ich piękna i wspaniałości, są tymi samymi Gwiezdnymi Matkami, które te miejsca zakładały! One je założyły właśnie w celu uwypuklenia waszej pamięci, kobiety. To się zaczyna! Widzicie, można to nawet nazwać ponownymi narodzinami. Dotyczy to także samego Kręgu Sióstr.

Och, nawiasem mówiąc, Mele’ha, czy niedawno nie uderzyłaś się w głowę? Pozostałe panie nic o tym nie wiedzą, nieprawdaż? Być może więc im o tym opowiesz? Sama dopiero teraz się dowiadujesz, dlaczego się wtedy uderzyłaś! A może nie? Wiesz, stało się tak, ponieważ wtedy musiałaś na chwilę wyjść z ciała aby znaleźć się w odpowiednim ustawieniu, aby się odpowiednio wstroić w to, co wtedy się właśnie działo. [Mele’ha nie brała udziału w wycieczce do Peru – przyp. tłum.] No, to teraz już wiesz! To tak jak w tym powiedzeniu, że aby coś usłyszeć, trzeba się najpierw stuknąć po głowie! [Kryon się śmieje] Oto, co się Mele’ha przytrafiło, bowiem wasz Krąg także przechodzi ponowne narodziny. Przechodzicie na następny poziom.

Przejście na kolejny poziom jest możliwe właśnie dzięki uaktywnieniu się wszystkich węzłów i oczek siatki krystalicznej, które teraz na zasadzie pchania i przyciągania po raz pierwszy pełną parą dostarczają energii niczym silnik wylewający na Ziemię pamięć Akaszy i tym samym was budząc. To jest nowe. To się stało dopiero niedawno i dotyczy każdej z was… kochane panie, to dotyczy przede wszystkim każdej z was. Zapraszamy was więc, abyście odczuły ten rodzaj energii, który jeszcze parę tygodni temu był nieodostępny. Zapraszamy was także do tego, abyście się przebudziły w znacznie większym stopniu, niż to się wam dotychczas wydawało możliwe, do wspaniałych, przepięknych, czystych prawd, które możecie celebrować. Można opracować nawet pewien rytuał celebracji tych prawd, bowiem one doprawdy są tak przepiękne i czyste, że zechcecie sławić je pieśniami! Kochane panie, przekazujemy wam te prawdy jako szamankom tej planety, którymi byłyście od samego początku.

Tak zaczyna się i wzmaga wszystko, po co się tym razem na Ziemi urodziłyście! Zanim tak się stanie, trzeba było odpowiednio dobrać wszystkie pary węzłów i oczek oraz sprawić, żeby się uaktywniły, dzięki czemu teraz może się wynurzyć prawdziwy Krąg Sióstr Lemuryjskich.

Jest to Nowa Energia, kochane panie, cieszcie się nią, nie pozwólcie, aby wprawiła was w zamieszanie, zrozumcie ją i bądźcie wdzięczne za to, że jesteście sobą! Nie przez przypadek jesteście tutaj, zacznijcie to odczuwać.

I tak jest.

Kryon

Tłumaczyła: Julita Gonera

Korekta:Jadwiga Fednykiewicz