Sarasota Fl Jan 2018

Witam gwiezdne siostry! Jam Jest Kryon ze Służby Magnetycznej. Mój partner się oddala. Wiele z was orientuje się, że ten króciutki przekaz jest pierwszym przekazem roku 2018 zaadresowanym do Sióstr Lemuryjskich. Możecie się więc zapytać, co w nim będzie nowego, bowiem wasz kalendarz posiada kilka ważnych punktów wyznaczających upływ czasu. Dlatego na początku każdego nowego roku można pytać się: Co nowego nam ten rok przyniesie? Co się w nim zmieni? Co się w nim wydarzy? I tak w istocie jest. Wiele przekazów poświęciłyśmy przekazując wam informacje, które pragnęłyśmy abyście posiadły. I choć nie wszystkie z was słyszały wszystko, co zostało przekazane, dobrze by było, abyście tego posłuchały/ przeczytały, bowiem te przekazy wypełniają pewne luki w pamięci, czym się wtedy zajmowałyście, o co w tym wszystkim chodzi, skąd naprawdę wywodzą się podstawy Kręgu Sióstr Lemuryjskich.

Lemuria to były czasy trwające wiele pokoleń i tam nauczały was Matki Gwiezdne. Na Hawajach przekazałyśmy niektóre z nauk tych Matek [mowa o przekazach z dni 20-22 grudnia, 2017 podczas seminarium pt.: „Powrót do Lemurii” – przyp. tłum] Podstawy tej nauki, które wam wtedy przekazałam niekoniecznie muszą być tym, na co powinnyście następnie zwrócić uwagę. To, na czym teraz, w nowym roku powinnyście się skupić to świętość was samych. Pora przyszła na to, aby odnaleźć się w historii, którą w tych prawie 50 przekazach wam opowiedziałam i podjąć następny krok w waszym życiu.

Oto pytanie, które przed chwilą, na tym podium, zadała mi Mele’ha: – Dlaczego tutaj jesteście? Co to takiego, co rozbrzmiewa w was i was tutaj sprowadza? Powód, dla którego tutaj się zebrałyście wykracza poza samą chęć przebywania w gronie kobiecym, bowiem ta chęć jest zupełnie naturalna i nie ma w niej nic nadzwyczajnego, tym się cechują wszystkie kobiety. Wy się lubicie spotykać we własnym gronie. Tutaj jednak chodzi o coś zpuełnie innego. Zatem zadane mi pytanie przekszałca się w inne: Czy sprawy się zmieniły? Co takiego wzbudza w was pragnienie dowiedzenia się czegoć więcej na temat Lemurii i Kręgu Sióstr? W tamtych czasach Lemuria nazywała się zupełnie inaczej i to była nazwa w języku, którego dawno już nie ma. Tutaj więc nie chodzi o samą nazwę Lemurii. Tutaj chodzi o coś znacznie więcej.

Powróćmy więc do motywu przewodniego moich ostatnich przekazów, w których informuję was o 24 parze chromosomów ludzkiego genomu. W tybetańskiej numerologii , liczba 24 daje 6, czyli harmonię, komunikację. Przez moment więc przyjrzyjmy się temu zagadnieniu. Jeśli to prawda, że owa 24 para chromosomów się obecnie uaktywnia –jeśli tak to pragniecie nazwać – oraz że nadchodzi nowy rok 2018, w którym wasze DNA zacznie inaczej wibrować, bowiem reaguje na nowy układ pola magnetycznego Ziemi, to co jest w tym nowego? Zaczyna się ujawniać wasza wielowymiarowa natura zapisana w kodzie genetycznym. Zaczyna ujawniać w większym stopniu, niż dotychczas. Co się w tej wielowymiarowej warstwie mieści, w tej dodatkowej parze chromosomów? Powiadam wam, wszystko, co jest wielowymiarowe jest także duchowe, ponieważ cała wasza sfera duchowa jest wielowymiarowa. Zanim przejdziemy dalej, podsumujmy.

Co się obecnie dzieje to to, że teraz zaczynacie reagować; reagować na zagadnienia, słowa, pojęcia i paradygmaty, które stanowiły podstawę Kręgu Sióstr Lemuryjskich, zatem słuchając tego, że być może, być może to właśnie wy byłyście pierwsze, które zaakceptowały te nauki, które je przekazały swoim dzieciom i w następnej inkarnacji przekazywały otoczeniu, to wszystko zaczyna w was rozbrzmiewać jako prawda. To rozbrzmiewa jako prawda. Jesteście wysłanniczkami. Jesteście wysłanniczkami. Jesteście wysłanniczkami nowych pokoleń, całych pokoleń urodzonych po Lemurii.

Rok 2018 jest rokiem oświecenia. Co takiego już teraz pragniecie oświecić, co wychodzi daleko poza poznanie tych, czy innych cech charakterystycznych życiu na Lemurii? Powtarzamy: jest to świętość, o której owe nauki mówiły, że znajduje się wewnątrz każdej z was. W jaki sposób więc pragniecie wykorzystać tę wiedzę tu i teraz i może nawet w przyszłości?

Iluminacja własnej świętości jest waszym następnym krokiem. Bez tego nie będziecie mogły nauczać niczego, co sobie w tej chwili przypominacie. Najpierw musicie uzmysłowić i zaakceptować świętość we własnym wnętrzu, zatem wasz następny krok, to coś bardzo trudnego, o co kiedykolwiek was na tej planecie proszono. Porzućcie niskie poczucie wartości własnej! To najpierw muszą zrobić kobiety. Tak musi być. Posłuchajcie, Stare Dusze, bardzo długo to w sobie dźwigałyście i właśnie to przeszkadza wam w ujrzeniu tego, kim naprawdę jesteście. Mówiłyśmy już, dlaczego wszystkie z was posiadają niskie poczucie wartości własnej, wszystkie. Nie czas teraz wam to przypominać, przecież same dobrze wiecie, że tak jest. Dlaczego ja? – to bardzo często zadawane pytanie. Dlaczego właśnie teraz? – to następne częste pytanie. Dlaczego nie mogę się wybić? – To też jest częste pytanie. Czy się wam wydaje, że niskie poczucie wartości własnej znajduje swoje odbicie w naukach przekazanych wam w Kręgu Sióstr Lemuryjskich? Nie! Pora więc oświecić to, co w tych naukach naprawdę tkwi, co pozwoli wam wymazać poczucie niskiej wartości własnej raz na zawsze. Nie możecie zacząć nikogo nauczać, ani dzieci ani otoczenia, zanim się z tym same nie zmierzycie. A zatem zaczynamy pewien proces poprzez przyszyły przekaz, poprzez ceremonie, które sobie przypomnicie, które będą wciąż rzucać snop światła na to, co w tych pierwotnych naukach tkwi oraz odpędzi wszystko inne, co do nich nie należy. To jest początek iluminacji waszej świętości. Ta iluminacja pochodzi bezpośrednio z nauki przekazanej wam przez Gwiezdne Matki. Ta nauka wciąż się znajduje w waszej bibliotece. [Kryon się śmieje] tam także tkwi niesamowite piękno i czystość, choć bardzo często to wszystko jest zakryte przeszłością, która nie ma z tą nauką nic wspólnego. Niech więc rok iluminacji będzie rokiem, w którym ten proces się rozpocznie, w którym to, kim naprawdę jesteście wniesiecie w swoją przyszłość. Oto, na czym polega Krąg Sióstr. A zatem w przekazywanych przeze mnie nowinach dla kobiet, coraz mniej będą mówiła o tym, co jest, a więcej o tym, co może być! Co może się wyłonić ze świętości Kręgu Sióstr Lemuryjskich. Niech ceremonie się rozpoczną.

I tak jest.

Kryon

Tłumaczyła: Julita Gonera

Edytor: Jadwiga Fedynkiewicz