Santa Fe Feb 19 2019

Witam kochane panie, witam Gwiezdne Siostry! Jam Jest Kryon ze Służby Magnetycznej. Tutaj jest tyle piękna. Nie wiem, czy kiedykowiek zastanawiałyście się nad tym, kim jesteście, czy rozważałyście kiedyś majestat waszej płci, drogie dawczynie życia całej planety. W was tkwi coś znacznie więcej, bowiem przedstawiacie sobą łagodność i miłosierdzie całej ludzkości. To właśnie dlatego powtarzamy raz jeszcze, że sprawy duchowe, które znacie i których się intuicyjnie wewnątrz samych siebie domyślacie i które następnie przekazujecie swoim dzieciom w sposób naturalny, nie przeczą zdrowemu rozsądkowi. Jako kobiety zostałyście specjalnie zaprojektowane, aby to wszystko we właściwy wam sposób przekazać całej planecie.

Nadejdą takie czasy, kiedy spotkania w Kręgu Sióstr będą się wydawać banalne, bowiem wtedy łagodność kobiet zostanie już globalnie doceniona jako cecha duchowego przywództwa. Zapytajcie jakiegoś mężczyzny, do kogo, jako chłopiec zwracał się o pomoc w jakiejś trudniej sytuacji? Jako chłopiec i młody mężczyzna, do kogo zwracał się o pomoc? Ha ha ha! Zwracał się do mamy! To jest zachowanie intuicyjne, że w trudnych sprawach człowiek szuka porady u łagodnej kobiety. Zwłaszcza, jeśli ta kobieta posiada także wiedzę szamańską. Pod pojęciem wiedzy szamańskiej mamy tutaj na myśli zdrowo rozsądkową wiedzę na temat tego, jak działa Bóg w życiu codziennym. Jako kobiety, łagodzicie ludzi samym dźwiękiem waszego głosu, kiedy tuląc dziecko w potrzebie, które ktoś zwyzywał, lub kiedy upadło, bierzecie w objęcia, a ono po chwili zasypia w waszych ramionach. Oto, co w was tkwi, co posiadacie w sobie jako coś wrodzonego, właściwego waszej płci. I to jest wspaniałe!

Nie wszyscy, którzy słuchają lub czytają przekaz skierowany do Kręgu Sióstr znają także temat nowin przekazywanch wcześniej tego samego dnia na głównym spotkaniu z Kryonem. Przez moment pragnę ciągnąć dalej na ten sam temat, który poruszałam wcześniej, podczas takiego spotkania [transkrypcja na stronie grupy Kryon Polska – przyp. tłum] o różnicy w bilansie między światłem i ciemnością, czyli podczas naszej dyskusji o świetle i ciemności, które rozumiemy przenośnie, jako poziomy ludzkiej świadomości. Poprzez śwatło i ciemność rozumiemy więc wyewoluowany i niewyewoluowany rodzaj ludzkiej świadomości. Tutaj chodzi o to, jak ludzie się zachowują i co mówią oraz jak to wszystko obecnie zaczyna się na cełej Ziemi zmieniać.

Jeśli dotychczas tego nie zauważyłyście, częścią tej zmiany jest oddanie większej czci kobietom, pierwiastkowi żeńskiemu. Ostatnio na światło dzienne wychodzą pewne sprawy, które od wieków wam uwłaczały, które was krzywdziły. Obecnie to wszystko dramatycznie się zmienia i to nie tylko tutaj, w tym kraju, ale na całej Ziemi. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że gdyby kobiety były kapłankami, wykorzystywanie dzieci przez kościół nigdy, przenigdy nie miałoby miejsca. Mówię to wam, zebranym tutaj kobietom, bowiem nigdy nie powiedziałabym tego w gronie mieszanym.   Wszystkie jak jedna potakująco pokiwacie głowami, bowiem posiadacie wrodzoną wiedzę o tym jak można i jak nie można postępować z dziećmi. Matka takie rzeczy po prostu wie!

Polaryzacja, bilans światła i ciemności na Ziemi w tej chwili, przechodzi wielkie równoważenie. W ostatnim przekazie mówiłam wam, że jeszcze za waszego życia będziecie świadkami tak ciemnych spraw, że będziecie się musiały wobec nich określić, w ich obliczu będziecie zmuszone do przeegzaminaowania własnego bilansu światła i ciemności, do uważnego śledzenia ilości dni „dobrych”, czyli świetlistych, szczęśliwych i „złych” , czyli ciemnych, smutnych spowodowanych wydarzeniami na świecie. Te wydarzenia ukształtują wasze zdanie na temat tego, kim jesteście. Przybywam tutaj, aby wam powiedzieć, że ten proces samookreślania sam w sobie ulega zmianie, że wy same będziecie potrafiły go dowolnie projektować, bowiem już w tej chwili posiadacie intuicyjne odczucie jak to zrobić najbardziej efektywnie. [Temat „projektowanej rzeczywistości” Kryon poruszał/a w tym samym głównym przekazie z Santa Fe jak i w zeszyłym roku, podczas konferencji poświęconej channelingowi w Sedonie, transkrypcje z której znajdują się na stronie grupy Kryon Polska – przyp. tłum] Już teraz możecie przypominać sobie najciemniejsze zdarzenia z własnego życia i zamiast wywlekać związane z nimi negatywne uczucia i emocje, wszystko, co wzbudza w was przerażenie : wykorzystywanie, krzywda i zdrady, można obecnie zobaczyć jako otoczone anielskimi istotami.

Czyż to nie interesujące, że ludzkość zawsze widzi anioły jako grupy kobiet? Wam się wydaje, że to tylko przypadek, ale to nie tak. [O wizji aniołów Kryon opowiada przy okazji cudu w Fatimie, polska transkrypcja tego przekazu znajduje się na stronie grupy Kryon Polska – przyp.tłum] To nie tak. To kobiety są tymi, które odmieniają świat. Nawet w obliczu zagadnień właśnie teraz wychodzących na światło dzienne, a które miały i wciąż mają wpływ na to, jak teraz postrzegacie siebie same i waszą rolę w życiu i prywatnym i społecznym, na to, jak myślicie o sobie. Zamiast tego, już teraz możecie na to wszystko spojrzeć w świetle, którego dotychczas tam nie było. Cała wasza pamięć jest napiętnowana ciemnością i dlatego tylko przypominacie sobie ciemne doświadczenia. Chociaż świadomość, jak wszystko w waszej rzeczywistości podlega silnym i słabym odziaływaniom sił fundamentalnych, to wy dotychczas odbierałyście tylko ciemność, czyli słabe odziaływania, czyli siły, które was ściągały w dół. Moje kochane i właśnie to obecnie się zmienia.

Jeśli doprawdy jesteście awangardą szamańskich energii Ziemi, jeśli to wy jesteście obdarzone intuicją, łagodnością, zrozumieniem i miłosierdziem, to jesteście pierwsze wśród członkiń waszej płci, które potrafią tę ciemność odmienić! To wy potraficie już teraz ponownie przywołać wszystkie te doświadczenia i dostrzec w nich światło, a nie tylko ciemność. Potraficie to wszystko zrównoważyć tak, że owa równowaga odmieni wasze podejście do samych siebie, dzięki czemu przestaniecie się nurzać w głębołkiej ciemności. Za każdym razem, kiedy przypomni się wam coś ciemnego, zamiast popadać w depresję, zamiast się załamywać, już nie będziecie mogły nie zauważyć stojących tam aniołów oraz towarzyszącego im światła, a ono przypomni wam, że wasze życie posiada cel, że obecnie zaczynacie osiągać równowagę nawet w stosunku do takich przeżyć jak zdrada. Przypominając sobie takie doświdczenia zaczniecie w nich dostrzegać także światło, nie tylko samą ciemność.

Wielu ludziom ten proces wydaje się tajemniczy, ale kobiety wiedzą lepiej. Posiadacie potęgę kobiecej intuicji. Intuicja to świętość, to pomost do innych wymiarów. Ile z was, jako świeżo upieczone matki posiadało intucyjny wgląd w życie waszych dzieci? Ile z was intuicyjnie wiedziało wtedy, kiedy wasze nowonarodzone dziecko was potrzebuje, ile z was dokładnie wiedziało, kiedy do maleństwa trzeba zajrzeć? Niektórzy zbagatelizują to zjawisko mówiąc, że to tylko więź matki z dzieckiem. Nie kochane, to nie tak, to jest magia kobiecej intuicji i jako kobiety posiadacie ją wszystkie! Ten dar nie jest wam dany tylko dla wychowywania dzieci, on jest dany wam i waszemu dziecku wewnętrznemu, na wasz własny użytek. Oto, na czym polega rola szamanki: Szamanki równoważą! Same więc potraficie się zrównoważyć, możecie się stać zupełnie innymi ludźmi niż wam się wydaje. Wszyscy w waszym otoczeniu to zauważą i będą mówić: „Jesteś bardziej zadowolona niż zwykle.” Odpowiecie im wtedy: „Tak!” wcale nie musicie tego nikomu tłumaczyć, wystarczy, że idziecie przez życie z uśmiechem na twarzy. Tak bowiem zachowują się szamanki. Ha ha ha. One wcale nie muszą się nikomu z niczego tłumaczyć! Szamanki posiadają w sobie wiedzę, która wybiega poza jakiekolwiek wytłumaczenie. Co wy na to, jeśli wam powiem, że w pewnej formie, zawsze posiadacie możliwość utrzymywania więzi z Duchem, dzięki czemu zawsze czujecie się pod opieką, niezależnie od tego, co się dzieje w waszym życiu, niezależnie od tego, którędy idziecie i dokąd się udajecie, zawsze jesteście pod opieką. Czy ta wiedza sprawiłaby w waszym życiu różnicę? Gdybyście mogły tę opiekę poczuć tak dogłębnie, że ona stałaby się dla was namacalna, czy taki stan rzeczy sprawiłby w waszym życiu różnicę? Mówię wam, wasza płeć to potrafi! To wasza intuicja, którą ludzie sami nazwali „kobiecą” stanowi łącze z Duchem. Dzięki niej wiecie co nadchodzi, co przemija, ona daje wam wgląd we własną przeszłość w postaci déjà vu, ona daje wam znać, kiedy ktoś jest w kłopocie oraz przekazuje wam wiedzę o was samych. Kochane, intuicja potrafi was uzdrawiać. Wszystko to należy do was, możecie takie łącze posiadać cały czas, 24/7. To dlatego odbywają się takie spotkania jak to, bowiem one stanowią celebrację wzrastającego w was wszystkich światła. To światło wyróżnia te czasy od całej reszty ludzkiej historii. To nie banał, kiedy powtarzam wam, że Ziemia potrzebuje, abyście się do tego światła obudziły.

Kiedy zaczniecie podejmować swą duchową moc, to obie płcie ten fakt zaakceptują, bowiem jako umocnione kobiety, nie stanowicie żadnego zagrożenia.   Wasza moc to nie jest siła, która może się wydawać groźna dla mężczyzn. Tak samo jak wasze piękno nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia, ani wasza łagodność, czy miłosierdzie. Kiedy Mistrz Miłości chodził po Ziemi, obie płcie go pokochały. Nikt nie traktował Jego łagodności, piękna, czy miłosierdzia jako zagrożenia, każdy pragnął tego jak najwięcej. Mówię wam, że i wasze otoczenie w ten sam sposób będzie postrzegało i was same. Niech spotkanie się rozpocznie.

I tak jest.

Kryon  

Tłumaczyła: Julita Gonera
Edytor: Jadwiga Fedynkiewicz