Regina Sask April 2017

Witam was kochani! Jam Jest Kryon ze Służby Magnetycznej. Na chwilę nasze zebranie będzie trochę inne od pozostałych tego rodzaju. Dla słuchających zaznaczę, że na niniejszym zebraniu Kręgu znajdują się także mężczyźni. Oni siedzą z tyłu, bowiem zebrali się na znak wsparcia tego, co się tutaj odbywa. A zatem, nasze spotkanie posiada trochę inny charakter, bowiem przez moment będą nam towarzyszyli mężczyźni i później wyjdą na znak czci dla kobiet, które następnie rozpoczną spotkanie we własnym gronie. Można powiedzieć, że to zebranie oddaje ducha naszej nauki. Takie zebranie w mieszanym gronie, to kamień milowy, z punktu widzenia tego, czego tutaj naucza Mele’ha oraz czego sama nauczam. Kochani, dobrze by było, gdybyście myślami i wyobraźnią przenieśli się teraz w czasy Lemurii. Zapraszam do tego także mężczyzn. Na Lemurii mężczyźni i kobiety żyli w obopólnym szacunku i to było bardzo sensowne. To było sensowne. Zwróćcie uwagę, o co was prosiłam na naszym ostatnim spotkaniu [Unity Village] w zeszłym tygodniu. Mówiłam wam wtedy, że pamięć tego kim wtedy byłyście i czym się zajmowałyście, wcale nie jest głównym celem przypomnienia czasów Lemurii.   Przypomnienie tamtych czasów jest ważne z innego powodu, mianowicie: tutaj chodzi o przypomnienie do czego posiadacie naturalne predyspozycje, jak są połączone wasze mózgi. Pamięć Lemurii nie polega na tym, jak się powinnyście ustosunkować wobec samych siebie, bądź jak was wtedy postrzegano w tamtejszej społeczności, ale kim jesteście naprawdę. I to się odnosi do obojga płci. Na tym polega całe piękno tej pamięci, bowiem wtedy mężczyźni i kobiety wspólnie dzierżyli odpowiedzialność za losy całej społeczności. A zatem pozwólcie, że dzisiaj znów porozmawiamy na temat społeczności, która wspólnie poznawała Boga. Nauczały was Plejadianki, które następnie udzielały wam życiowych porad; one nauczały przede wszystkim kobiety.

Porozmawiajmy teraz o mężczyznach. W zrównoważonej społeczności mężczyźni, których mózg jest tak połączony, są przede wszystkim predysponowani do ochrony za wszelką cenę, do zapewniania warunków życia za wszelką cenę, do obrony za wszelką cenę kobiet i dzieci. Oni są predysponowani do tego, aby stanąć między wami – drogie panie – a tygrysem bengalskim. Za wszelką cenę. Oni są po to, aby chronić rodzinę i zapewnić jej utrzymanie i przetrwanie tak, aby kobiety mogły im przewodzić. Wyobraźcie więc sobie społeczność, w której ci odpowiedzialni za jej przetrwanie rozumieją tę odpowiedzialność, w której podział obowiązków na płcie był całkowicie uszanowany. Już wcześniej była o tym mowa, ale teraz obecni są tu mężczyźni i mogą potwierdzić, że w ich Akaszy – jeśli byli na Lemurii – posiadają pamięć o was i co sobą wtedy przedstawiałyście, kochane panie, posiadają również absolutne przekonanie i wiedzę, że to wy, wasze mózgi są specjalnie zaprojektowane na łączność z siłą życiową. Wtedy te zagadnienia nie podlegały żadnej dyskusji.

Jeśli jako społeczność, a nawet cały kontynent, staliście przed zagadką, co zrobić dalej, to kobiety zbierały się ze wszystkich zakątków i ściągały w miejsce spotkania, wraz z mężczyznami, którzy stanowili ich ochronę przed siłami natury. W ten sposób zbieraliście się, przyprowadzając nawet ze sobą dzieci, a kiedy przychodził czas zebrania, mężczyźni się oddalali. Działo się tak, bowiem wszyscy doskonale rozumieli , że to kobiety posiadają lepszą intuicję. Nawet w dzisiejszych czasach, nawet obecnie, kiedy można powiedzieć, że pewne rzeczy są dysfunkcyjne, mówi się o „kobiecej intuicji.” Wy to wciąż pamiętacie. Mężczyźni to doskonale wtedy rozumieli i zwracali się do was o duchowe wskazówki. W niektórych społecznościach ludności rdzennej, taki stan rzeczy panuje do dzisiaj, bowiem one nigdy nie zapomniały pierwotnych wskazówek. Mówię wam jednakże, drogie panie, że nigdy nie zdołałybyście wykonywać waszych obowiązków, gdyby nie mężczyźni oraz to, że właśnie tego od was oczekiwali, prosili was o to i was w tym wspierali. Oni was wspierali, prowadzili i karmili w drodze oraz chronili, dzięki czemu zajmowałyście się tym, co teraz ponownie staracie się wskrzesić. Jedność i zrównoważenie tamtej społeczności, oto co w tej chwili celebrujemy. Kochane panie, celebrujecie więc w Kręgu Sióstr powrót do równowagi. O tym była mowa w zeszłym tygodniu, że pamięć Lemurii, to przypomnienie sobie, do czego jest przygotowany wasz mózg. Tutaj nie chodzi o pamięć konkretnych wydarzeń, czy dokonań z przeszłości, lecz o przypomnienie sobie, kim jesteście i co do was należy. Ten przekaz się także odnosi do mężczyzn. Oni sobie także zaczną w przyszłości przypominać jak dobrze było wam ufać w zagadnieniach, do których miałyście predyspozycje. Nadejdą takie czasy, kiedy wasze społeczeństwa złagodnieją, kiedy utworzą się duchowe grupy pod przewodnictwem kobiet, jak to było od wieków, w których to one będą przekazywać porady w zagadnieniach duchowych. Takie grupy się będą rozrastać, bowiem to zdaje egzamin. Skończą się czasy, w których tylko jedna płeć przewodzi w sprawach Ducha. Tutaj mowa o organizacjach, czy kościołach. Ludzie dojdą do przekonania, że to właśnie kobiety są naturalnie o wiele lepiej predysponowane do pełnienia takich funkcji, bowiem dyktuje to struktura ich mózgu.

Zebrani tutaj mężczyźni, którzy przyszli z własnej woli siedzą za waszymi plecami. To jest bardzo ważne, bowiem oni doprawdy są waszymi obrońcami. Kochani, Lemuria była bardzo zrównoważoną społecznością. Zwracam się teraz do Kręgu Sióstr. Pamięć tej równowagi muszą w sobie najpierw wskrzesić kobiety i dopiero potem, kiedy okażecie tę mądrość, mężczyźni pójdą waszym śladem i będą to sobie także przypominać, dlaczego wtedy was chronili. Jak to wszystko wtedy wyglądało, jak wyglądał bilans męsko-damski w zrównoważonym duchowo społeczeństwie. Lemuria była jedyna i niepowtarzalna. Istniała w waszej historii tylko jeden, jedyny raz. Tam otrzymaliście zalążki waszej Akaszy to było miejsce, w którym otrzymaliście pierwotną naukę przeznaczoną dla całej planety. Dlaczego wśród wielu takich miejsc Lemuria posiada takie znaczenie? Jest tak, bowiem istniała jako wyspa, w izolacji i bardzo długo pozostała niezmieniona. Kochani, wszyscy byliście jej częścią, być może nawet to czujecie. Lemuria trwała wystarczająco długo, abyście wszyscy tam byli, może niekonieczne wszyscy razem i w jednej wiosce, ale na przestrzeni pewnego czasu, wszyscy posiadacie podobne doświadczenia, bowiem uczyliście się od tej samej nauczycielki! Okres życia Plejadianek nie wchodzi tutaj w rachubę. Kwestia więc opiera się na tym, czy potraficie wskrzesić w sobie tę pamięć, czy ona jest dla was wystarczająco przekonywująca, czy wobec niej, potraficie odstawić wszystko, czego was w obecnym życiu nauczono oraz poczuć to wszystko? To tkwi w waszej Akaszy. Tam tkwi wiele rzeczy, bowiem Akasz, tak samo jak ziemska siatka krystaliczna jest naznaczona tym wspomnieniem; to był początek waszej historii. Niech zamierzchłość tych początków was nie zmyli i nie wiedzie do przekonania, iż ciężko jest pamiętać o tym, co zdarzyło się tak dawno temu. To nie tak. Mówi się, że Akasza jest kwantowa, ale to niezupełnie tak. W tym przypadku to określenie nie jest poprawne. Akasza to warstwowy, wielowymiarowy system pamięci, więc ona nie jest liniowa i upływ czasu w przypomnieniu nie odgrywa żadnej roli. Tutaj najbardziej liczy się waga danego wspomnienia i związana z nim emocja. Postarajcie się to sobie zacząć przypominać, jakby to było wczoraj, co się wtedy czuło, jak się wtedy czuło, jak to było, posiadać równowagę oraz czym się tam zajmowałyście. W tym tkwi istota naszego dzisiejszego spotkania, podczas którego celebrujemy równowagę między płciami. Niech spotkanie się rozpocznie.

I tak jest.

Kryon          

Tłumaczyła: Julita Gonera
Edytor: Jadiwga Fedynkiewicz