Portland, OR., 2014

Kryon for the Lemurian Sisterhood, Portland, OR., 2014

Witam was kochane, Jam Jest Kryon ze Służby Magnetycznej. To jest bardzo szczególna chwila. Pragnę abyście wzięły głęboki oddech i się odprężyły. Jestem świadoma kto się tu zgromadził, wszyscy tutaj są jednej płci. Pragnę przypomnieć wam coś, o czym wspominałam w przeszłości – jaki wpływ ma płeć na reinkarnację? Ten [słowny] obraz przyda się wam na dziś i na przyszłość. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się jak to działa, to skąd wiesz, wcielając się raz po raz, jedno życie po drugim, kim będziesz i na ile to ważne? Odpowiedź na to brzmi: Tak. W szczególności dotyczy to kobiet, które na planecie reprezentują płeć łagodną, która rodzi.

Cała ludzkość uczy się od matek. To jest ważne. Już wcześniej to tłumaczyłam, ale wytłumaczę to jeszcze raz. To nie jest przypadek, że każdy człowiek wciela się zarówno jako mężczyzna jak i kobieta. Jednakże istnieje powód, dla którego wcielacie się jako dana płeć i kiedy to ma miejsce, a także ile razy przychodzicie na świat jako jedna z płci, to system wymaga, abyście się wcielały wiele razy pod rząd jako osoba jednej płci. Każda tutaj obecna kobieta wie i czuje, że była kobietą także w dwóch poprzednich wcieleniach. Kiedy tym razem się urodziłaś [jako kobieta] czułaś się z tym dobrze. Ważne jest, żebyś to zrozumiała. Gdybyś nie czuła się jako kobieta wygodnie, to przynajmniej wiedziałabyś jaką płeć pragniesz wyrazić, bo twoja pamięć by ci to podpowiedziała. Innymi słowy, celowo jesteś kobietą w tym wcieleniu.

Mówiłam już o tym, ale czego wam jeszcze nie powiedziałam, to to: Wszystkie jesteście w cyklu wcieleń żeńskich, a zatem będziecie kobietami i w następnym wcieleniu i w jeszcze następnym i prawdopodobnie w następnym, zatem według tego systemu każda z was doskonale czuje się jako kobieta. Byłaś nią przynajmniej dwa razy wcześniej i będziesz nią jeszcze ze dwa razy, plus obecne wcielenie. Biorąc po uwagę to, czego nauczałyśmy – oraz czego nauczamy teraz – o planecie, która staje się bardziej matczyna, która posiada więcej energii matki niż kiedykolwiek indziej w dziejach, wasze zadanie powinno być oczywiste. To, co robicie teraz – a mówię teraz do zebranych na tej sali – może wpłynąć na to, co będziecie robiły następnym razem i następnym razem. Ponieważ pozostałości nie tylko pamięci płci, ale świadomości, (czyli to o czym mówiłyśmy wcześniej) przechodzą z wcielenia na wcielenie, afiramcje, które powtarzasz teraz będą zapamiętane, zmiany, które wprowadzasz dzisiaj będą zapamiętane. Ponownie się przebudzisz jako człowiek o płci, z którą ci wygodnie, do której jesteś przyzwyczajona, którą lubisz, która wydaje ci się zupełnie naturalna – płci żeńskiej i będziesz się jako kobieta czuła jeszcze bardziej wygodnie, niż w obecnym wcieleniu!

W zależności od tego, co w tej chwili tu zrobicie, nadacie kształt kolejnym wcieleniom. Jakie polecenia dasz dziś wrodzonej mądrości ciała? Pragnę ci coś w tej kwestii podpowiedzieć: Myśl w sposób nieograniczony. O czymkolwiek teraz myślisz, cokolwiek planujesz, pragnę abyś to zwielokrotniła dziesięć razy! Masz tendencje do ograniczania tego, jak wyobrażasz sobie samą siebie i to, kim jesteś. Robisz to w oparciu o pamięć własnej historii oraz według obecnego nastawienia świadomości, co przystoi danej płci. Innymi słowy, ograniczasz samą siebie ponieważ posiadasz pewne nastawienie w stosunku do określenia tego, kim jesteś jako kobieta. To nastawienie jest uwarunkowane kulturowo.

Ile filtrów ma każda z was tutaj obecna, które ograniczają ci to, kim jesteś w oparciu o to, czego się oczekuje od kobiet w twojej kulturze? I jeśli tak będziesz o sobie dalej myśleć, to nie zajdziesz zbyt daleko. Takie myślenie po prostu do ciebie nie pasuje. Kobieta posiada w sobie koncepję porodu. Każdy człowiek na Ziemi wyszedł z twego łona. Każdy człowiek! I nie wolno ci o tym zapominać. Bo to wcale nie jest takie nieważne, że jako kobieta po prostu rodzisz. We własnym ciele niesiesz świadomość tego kim jesteś i przekazujesz ją swemu dziecku. To jest taki gotowy program, który od chwili porodu przekazujecie każdemu rodzącemu się człowiekowi na tej planecie. Zastanów się więc, co chcesz własnym dzieciom oraz ludzkości przekazać teraz i w następnym wcieleniu (jeśli zaplanujesz mieć dzieci w przyszłości). Czy pragniesz w przszłości rodzić mężczyzn i kobiety, ze świadomością pozbawioną ograniczeń w określeniu tego, kim chcą być jako istoty ludzkie bez względu na płeć?

Wam się pewnie wydawało, że skończyłyście z matkowaniem? Nie. Nie mówię tu o rodzeniu, bo z tym na razie już być może skończyłyście, ale matkowanie to miłosierdzie. Możesz matkować rodzinie, otoczeniu. Kiedy najwięksi Mistrzowie chodzili po Ziemi, można w nich było widzieć żeński aspekt Boga mimo tego, że byli mężczyznami. Oni byli łagodni i to było widać w ich oczach. A oni to wszystko odziedziczyli od swoich matek! Sekretem do osiągnięcia pokoju na Ziemi jest powielanie kobiecej słodyczy. I wy to wiecie. Nie ograniczaj się ani w afirmacjach, ani w ceremoniach [czci] co do tego, jak się widzisz. Wiedz, że możesz być wszystkim. To jest prosty przekaz dla kobiet.

I tak jest.

Kryon