Delphi University 9 July 2016

Witam kochane panie! Jam jest Kryon ze Służby Magnetycznej. Za chwilę nasz partner się oddali. Jak wspominałam wcześniej, wieści dla was Lee przekazuje inaczej, on nie słyszy tego, co mówi. Przypominam tym osobom, które jeszcze tego nie słyszały: tutaj nie chodzi o żadne tajemnice tutaj chodzi o oddanie czci kobietom. On się więc oddala na znak szacunku dla was. Lee ten przekaz wysłucha później, tak samo jak wy, jeśli będziecie miały na to ochotę.

Dzisiejszego wieczoru wszyscy znajdujemy się we wspaniałym miejscu, znajdujemy się w Świątyni Mądrości, na Metafizycznym Uniwersytecie Delphi [w McCaysville w stanie Georgia, gdzie parę lat temu Lee nagrodzono stopniem doktorskim Honoris Causa – przyp. tłum] Nie przejdźcie więc nad panującą w tym pomieszczeniu energią do porządku dziennego. Zanim postawiono ten budynek, tutaj było puste pole, plan budowlany jednak nosił tytuł „Świątynia Mądrości”, zatem od samego początku, od położenia kamienia węgielnego, intencją powstania tej budowli było wzniesienie gmachu poświęconego metafizyce. I oto ponownie siedzicie w świątyni. Niektórym z was powiem nawet: I oto ponownie jesteście w miejscu zwanym Delfy. [Kryon się śmieje] Wszystkie tutaj zebrane posiadają ogromny zasób doświadczeń. Celebrujemy miejsce zwane Lemurią, samą nazwę tego miejsca oraz Krąg Sióstr z tym miejscem związany, bowiem to wszystko stanowi metaforę duchowych początków. Wiele z was tutaj zebranych żyło na kontynencie Lemurii, a niektórych z was tam nie było. Wy byłyście tam później, kiedy tonący kontynent podzielił się na wyspy, ale to w tej chwili nie posiada żadnego znaczenia.

To, co obecnie celebrujecie to jedność waszego przeznaczenia. [nie w sensie astrologicznym, czyli losu, ale w sensie misji, powodu dla którego żyjemy- przyp. tłum] Jedność owego przeznaczenia, jest integralną częścią „płci łagodnej.” Mowa tutaj o świątyni mądrości. Czy chcecie wiedzieć czego uczono was na Lemurii? Czym się zajmował Krąg Sióstr? Pozwólcie, że wam to powiem. Nie wszystkie z was w tym życiu były matkami; ja wiem, kto tutaj siedzi. Ale każda z was miała matkę, czym więc cechują się wszystkie matki, co cechuje płeć żeńską? Mądrość. Kiedy tylko w życiu matki pojawia się dziecko ona jest stawiana w stan „pogotowia mądrości.” Ciągle pyta się: Co dziecko teraz robi? Czym go obdarzę w oparciu o własne przeżycia? Jak mu przekażę to, czego będzie się samo chciało nauczyć? Zanim dziecko posiądzie własną osobowość jest kształtowane przez mądrość matki. Można więc ogólnie stwierdzić, że dobrze wypełnione macierzyństwo wymaga mądrości.

Jeśli założyć, że to prawda, że pochodzicie z gwiazdozbioru Siedmiu Sióstr, a wasze Gwiezdne Matki są reprezentantkami Boskiej Żeńskości bowiem zostały do tego powołane ze względu na ich miłosierdzie, mądrość i łagodność, to jesteście na właściwym miejscu, zatem nie przechodźcie do porządku dziennego nad panującą tutaj energią. Nie lekceważcie jej. Krąg Sióstr Lemuryjskich nauczał mądrości. Kochane panie, kiedy opuścicie to miejsce, będziecie się pytały: Co mam z tą informacją zrobić? Ceremonie są piękne i wszystkie są celebracją tego, kim jesteście, kim byłyście i czego pragniecie dokonać. Będziecie śpiewać piosenki i możecie się zapytać: Po co? Odpowiem wam, że to jest celebracja mądrości jaką wewnątrz siebie nosicie. Co wy na to, jeśli wam powiem, że dzięki tego rodzaju spotkaniom możecie posiąść poziom mądrości, którego uprzednio nie posiadałyście? Któż bowiem bardziej nadaje się do przekazania mądrości Ziemi, jak nie dawczynie życia? Do kogóż lepiej się zwrócić z zapytaniem, jak nie do matki, albo do kobiety, która nie przedstawia sobą zagrożenia, która potrafi wysłuchać i następnie podzielić się mądrością z tymi, którzy tego potrzebują? Wasza płeć służy i mężczyznom i kobietom. Mężczyźni będą do was przychodzili, gdyż ujrzą w was matczyną mądrość. Oni zrozumieją, że nie posiadacie uprzedzenia na tle płci, bowiem matczyna mądrość takowej nie posiada, jeśli na to zezwolicie. A zatem Krąg Sióstr uczy was jak promieniować miłosierdziem mądrości. Jeśli ktoś zapyta was, co najmądrzejszego mogę zrobić? – jak zabrzmi wasza odpowiedź? Czy jesteście gotowe odpowiedzieć na takie pytanie? Czy jesteście gotowe okazać waszą mądrość? Ona jest intuicyjna. Czy wiecie, że to jest bardziej intuicyjne w was, niż u mężczyzn? Wy się z tym rodzicie właśnie dlatego, że same będziecie wychowywały dzieci. Jesteście więc do tego przygotowane, gotowe, to stanowi część waszej osobowości. Jesteście mądrzejsze i gotowe tę mądrość przekazywać, zatem, jak odpowiecie komuś, kto pyta co ma robić? [pauza]

Siedzący u stóp mistrza uczeń mówi: jestem gotów wchłonąć wszystko, wszystkiego się nauczyć, co mam robić? Szaman, którym zawsze była kobieta, odpowiedziałaby: Bądź cicho i słuchaj. I by zamilkła, bowiem, w tej ciszy można nauczyć się wszystkiego, czego wam może być potrzeba. W ciszy można zebrać całą wiedzę o danej osobie i następnie przekazać najbardziej miłosierne fragmenty tej wiedzy, ponieważ tam kryją się rozwiązania. Oto, co w takiej ciszy można odnaleźć. Na przestrzeni historii mnisi i mniszki przyjmowali ślub milczenia, a teraz wiecie, dlaczego. Tego samego nauczali mistrzowie siedzących u ich stóp uczniów. Pierwsze, co się robi ucząc się słuchania tej ciszy, to zejście sobie samej z drogi. Zapomnijcie wszystko, co wam się wydaje, że wiecie, bowiem wasza wiedza nie zawsze jest właściwa, pozostańcie w ciszy. To jest najmądrzejsza rada, jaką możecie komukolwiek przekazać: Usiądź cicho i wiedz, żeś Bóg! Oto, czego uczy Mądrość! Jesteście na właściwym miejscu, o właściwym czasie. Pragnę, abyście się zastanowiły, jakie pytania będą wam zadawać nie wasze dzieci, ale wasi rówieśnicy, kiedy się będą do was zwracać: Co masz mi do powiedzenia, o czym powinienem/powinnam wiedzieć?

I tak jest.

Kryon

Tłumaczenie: Julita Gonera

Edytor: Jadwiga Fedynkiewicz